OPEN

Polis Radyosu İstek Bölümü

Radyomuzda yayınlanmasını istediğiniz eserler için yan tarafta bulunan formu doldurup bize gönderin.

Sizden gelen istekler haftanın yedi günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında 20 + 1 (İstekler) programımızda yayınlanacaktır.

İstek Formu

İsim Soyisim:
Sanatçı:
Eser (Şarkı):
Armağan Ettiğiniz Kişiler:
Güvenlik Kodu:
  Refresh
Kod Doğrulama:
  

VİZYONUMUZ


     Polis Radyosu; Anayasa ve Cumhuriyet ilkeleri doğrultusunda yayın yapmak suretiyle suç ve suçluluğu önlemek, can ve mal güvenliğinin korunmasını sağlamak, trafik kaza ve ihlallerinin azaltılmasına yardımcı olmak, Polis hizmetlerini halka daha iyi duyurmak, Polis-Halk ilişkilerinin en üst düzeye getirilmesine yardımcı olmak, ülke ve toplum sağlığı ile eğitime katkıda bulunmak amacıyla kurulan bir yayın kuruluşudur. Bu amaç doğrultusunda Diyarbakır Polis Radyosu da yayınlarını; tarafsız, adil, birleştirici ve kanunlarda belirtilen yayın ilkelerinden taviz vermeksizin sürdürmektedir.


     Polis Radyosu’nun hedefi ülkemizin ve vatandaşlarımızın her alanda en üst seviyede yer almasını sağlamaktır. Bu hedeflere ulaşmak amacıyla Polisin asli görevi olan, kanunların kendisine tanıdığı yetkileri kullanarak, suç işlenmesine engel olmak, suç işlendiği takdirde ise suçluların yakalanması ve vatandaşlarımızın suç ve suçlularla mücadelede polisimize yardımcı olmalarını sağlamak amacıyla programlar hazırlanmaktadır.


     Haber, Eğitim, Kültür, Sanat, Sağlık, Spor, Hukuk, Ekonomi, Teknoloji ve Eğlence programlarıyla, dinleyicisine birden çok seçenek sunan Polis Radyosu; nitelikli çalışanları ve güçlü alt yapısıyla, kalite çıtasını giderek yükseltmekte ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla, radyo severlerin tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır.


     Türkiye’nin reklam almayan tek radyosu olan Polis Radyosu, dinleyicilerine kaliteli ve kesintisiz müzik zevkini yaşatmakta; sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde yapmış olduğu yayınlarla ve dilin kullanıma verdiği önemle, değerlerimize sahip çıkmaktadır.