OPEN

Polis Radyosu İstek Bölümü

Radyomuzda yayınlanmasını istediğiniz eserler için yan tarafta bulunan formu doldurup bize gönderin.

Sizden gelen istekler haftanın yedi günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında 20 + 1 (İstekler) programımızda yayınlanacaktır.

İstek Formu

İsim Soyisim:
Sanatçı:
Eser (Şarkı):
Armağan Ettiğiniz Kişiler:
Güvenlik Kodu:
  Refresh
Kod Doğrulama:
  

The Avener Yeni Klibini Yayınladı!

"Fade Out Lines" isimli şarkısıyla büyük ses getiren The Avener'ın ilk albümü "The Wanderings of the Avener"dan yeni video klip, "Castle In the Snow" isimli şarkıya geldi.

Devamını Oku

Jason Derulo'dan Yeni Single!

Şarkıları müzik listelerinden düşmeyen ve 14 milyar dinleyiciye ulaşan Jason Derulo, geçtiğimiz günlerde müzikseverlerle buluşturduğu "Want to Want Me" single'ı ile yeniden dikkatleri üzerine çekiyor.

Devamını Oku

Rihanna Film Müziği Seslendirdi

Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken "Home" filminin soundtrack albümü için Rihanna da stüdyoya girdi ve üç özel şarkıyı filmin hayranları için seslendirdi.

Devamını Oku

Muse’dan, Yedinci Stüdyo Albümü "Drones"

Geçtiğimiz yıl çalışmalarına başladıkları albümlerini tamamlayarak müzikseverlerin meraklı bekleyişini sona erdirmeye hazırlanan Muse, yedinci stüdyo albümleri "Drones"u Haziran ayında dinleyicilerinin beğenisine sunacak.

Devamını Oku

Rebecca Ferguson’dan , 3. Stüdyo Albümü "Lady Sings The Blues”

Aretha Franklin, Nina Simone ve Dusty Springfied gibi efsane isimlerin çizgisinde ilerleyen Rebecca Ferguson, 3.stüdyo albümü "Lady Sings The Blues" ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Devamını Oku

Michael Canitrot'dan yeni single

Yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Fransız DJ ve yapımcı Michael Canitrot, merakla beklenen yeni single'ı "Young Forever" ile müzikseverlere sesleniyor.

Devamını Oku

“Scorpions”ten Yeni Albüm "Return To Forever"

Dünyaca ünlü efsanevi Alman grup Scorpions, kuruluşunun 50. yılında "Return To Forever" isimli yepyeni bir albümleri ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Devamını Oku
ilk  <  1  ...  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  son