OPEN

Polis Radyosu İstek Bölümü

Radyomuzda yayınlanmasını istediğiniz eserler için yan tarafta bulunan formu doldurup bize gönderin.

Sizden gelen istekler haftanın yedi günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında 20 + 1 (İstekler) programımızda yayınlanacaktır.

İstek Formu

İsim Soyisim:
Sanatçı:
Eser (Şarkı):
Armağan Ettiğiniz Kişiler:
Güvenlik Kodu:
  Refresh
Kod Doğrulama:
  

Britney Spears'dan yeni şarkı "Pretty Girls"

Grammy ödüllü sanatçı Britney Spears'ın Iggy Azalea ile birlikte seslendirdiği "Pretty Girls" isimli yepyeni şarkısı müzikseverlerle buluştu.

Devamını Oku

Snoop Dogg ve Yeni Albümü "Bush"

Dünyaca ünlü Amerikalı rap yıldızı ve oyuncu Snoop Dogg, uzun zamandır merakla beklenen yeni albümü "Bush"u müzikseverlerin beğenisine sundu.

Devamını Oku

Modest Mouse'un yeni albümü "Strangers To Ourselves"

8 yıl aradan sonra yayımladıkları "Strangers To Ourselves" isimli albümleri ile müzikseverlere seslenen Modest Mouse, yeni albümleri ile listelerdeki başarısını korumaya devam ediyor.

Devamını Oku

Passion Pit'den 3. Stüdyo Albümü "Kindred"

Bugüne kadar sevilen şarkılara imza atan ve günümüzün en başarılı alternatif gruplarından biri olarak kabul edilen Passion Pit, uzun süredir beklenen yeni albümü "Kindred" ile müzikseverlerin meraklı bekleyişini sonlandırıyor.

Devamını Oku

Jessie J'den Merakla Beklenen Single!

Mayıs'ta vizyona girecek olan "Pitch Perfect 2" filminin soundtrack çalışması için stüdyoya giren Jessie J, merakla beklenen şarkıyı geçtiğimiz günlerde müzikseverlerle buluşturdu.

Devamını Oku

Apocalyptica 8. Stüdyo Albümü "Shadowmaker" ile Müzikseverlere Sesleniyor!

Kurulduğu günden bugüne kadar rock ve metal müziği kendine has tarzıyla yorumlayan Apocalyptica, merakla beklenen 8. stüdyo albümü "Shadowmaker" ile müzikseverlere sesleniyor.

Devamını Oku

Adam Lambert, "The Original High" İsimli Albümünün İlk Single ile Dinleyicilerine Sesleniyor!

Yeni albümü ile müzikseverlere seslenmeye hazırlanan Adam Lambert, albümü öncesinde merakla beklenen şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Devamını Oku
ilk  <  1  ...  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  ...  13  >  son