OPEN

Polis Radyosu İstek Bölümü

Radyomuzda yayınlanmasını istediğiniz eserler için yan tarafta bulunan formu doldurup bize gönderin.

Sizden gelen istekler haftanın yedi günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında 20 + 1 (İstekler) programımızda yayınlanacaktır.

İstek Formu

İsim Soyisim:
Sanatçı:
Eser (Şarkı):
Armağan Ettiğiniz Kişiler:
Güvenlik Kodu:
  Refresh
Kod Doğrulama:
  

The Chemical Brothers 8. Stüdyo Albümlerini Yayımladı!

90'lı yıllardan bugüne kadar elektronik dans müzik denilince akla gelen ilk müzik gruplarından biri olan The Chemical Brothers, 8. stüdyo albümleri "Born In The Echoes" ile müzikseverlere seslenmeye hazırlanıyor.

Devamını Oku

A$AP Rocky' den Yeni Albüm "At.Long.Last.A$AP (A.L.L.A.)"

Kısa sürede Amerika, İngiltere, Kanada, Fransa ve Almanya listelerinde 1 numarada yerini alan A$AP Rocky'nin yeni albümü "At.Long.Last.A$AP (A.L.L.A.)" müzikseverlerle buluştu.

Devamını Oku

Rita Ora'dan Yeni Şarkı

012'de yayımladığı "Ora" isimli albümü ile müzikseverlerin beğenisi kazanan Rita Ora, bu yıl yeni albümü ile müzikseverlerin meraklı bekleyişini sona erdirmeye hazırlanıyor.

Devamını Oku

Three Days Grace "Human" ile Yükselişini Sürdürüyor!

Geçtiğimiz aylarda yayımladıkları "Human" isimli albümleri ile dinleyicilerine seslenen Three Days Grace, albümleri ile beğeni toplamayı sürdürüyor.

Devamını Oku

“Maroon 5” Yaza Damga Vuracak!

"V" isimli albümlerinden yayımladıkları şarkıları ile müzikseverlerden tam not alan Maroon 5, "Sugar" şarkısı ile yakaladıkları başarının ardından, bu kez müzikseverlere "This Summer's Gonna Hurt Like A Motherfcker" ile sesleniyor.

Devamını Oku

Blues'un kralı B.B. King Hayata Veda Etti

Bugüne kadar unutulmayan şarkılarda imzası bulunan efsane müzisyen BB King, Las Vegas'taki evinde 89 yaşında hayata veda etti.

Devamını Oku

Ed Sheeran'dan Yeni Klip "Photograph"

"x" isimli albümü ile tüm dünyada yakaladığı başarının ardından Ed Sheeran, albümünün şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor.

Devamını Oku
ilk  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  13  >  son