OPEN

Polis Radyosu İstek Bölümü

Radyomuzda yayınlanmasını istediğiniz eserler için yan tarafta bulunan formu doldurup bize gönderin.

Sizden gelen istekler haftanın yedi günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında 20 + 1 (İstekler) programımızda yayınlanacaktır.

İstek Formu

İsim Soyisim:
Sanatçı:
Eser (Şarkı):
Armağan Ettiğiniz Kişiler:
Güvenlik Kodu:
  Refresh
Kod Doğrulama:
  

Ella Eyre "Feline" ile Müzikseverlere Seslenmeye Hazırlanıyor.

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Ella Eyre, çıkış albümü "Feline" ile müzikseverlere seslenmeye hazırlanıyor. Albümü öncesinde şarkılarını dinleyicileri ile buluşturan sanatçının yeni albümü merakla bekleniyor.

Devamını Oku

Melanie Martinez "Cry Baby" Yeni Şarkısıyla geliyor!

Melanie Martinez çok beğenilen single'larının ardından, çıkış albümü "Cry Baby" ile müzikseverlere seslenmeye hazırlanıyor.

Devamını Oku

Mumford & Sons "The Wolf" İsimli Şarkılarının Video Klibini Yayımladı.

Yeni albümleri "Wilder Mind" ile dikkatleri yeniden üzerine çeken Mumford & Sons, "The Wolf" isimli şarkılarının video klibini yayımladı.

Devamını Oku

Melody Gardot Yepyeni Şarkılarıyla Sahnelerde!

"Currency of Man (The Artist's Cut)" isimli merakla beklenen albümünü yayımlayan Melody Gardot, yepyeni şarkıları ile müzikseverlere sesleniyor.

Devamını Oku

Beck' ten Yeni Single!

Geçtiğimiz yıl dinleyicileri ile buluşturduğu albümü ile "Yılın Albümü" ve "En İyi Rock Albümü" dahil olmak üzere 3 Grammy Ödülü kazanan Beck, merakla beklenen yeni single'ı "Dreams" ile müzikseverlere sesleniyor.

Devamını Oku

Iron Maiden ve Yeni Albümleri "The Book of Souls"!

Heavy Metal'in en önemli topluluklarından Iron Maiden, 5 yıl aranın ardından yepyeni albümleri "The Book of Souls" ile müzikseverlere seslenmeye hazırlanıyor.

Devamını Oku

Joy Williams'dan Yeni Albüm!

İlk çalışmasını 2001 yılında müzikseverlerle buluşturan ve bugüne kadar birbirinden sevilen şarkılara imza atan Joy Williams, yeni albümü "VENUS"ü dinleyicilerinin beğenisine sundu.

Devamını Oku
ilk  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  13  >  son