OPEN

Polis Radyosu İstek Bölümü

Radyomuzda yayınlanmasını istediğiniz eserler için yan tarafta bulunan formu doldurup bize gönderin.

Sizden gelen istekler haftanın yedi günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında 20 + 1 (İstekler) programımızda yayınlanacaktır.

İstek Formu

İsim Soyisim:
Sanatçı:
Eser (Şarkı):
Armağan Ettiğiniz Kişiler:
Güvenlik Kodu:
  Refresh
Kod Doğrulama:
  

The Vamps’tan Yeni Albüm geliyor!

The Vamps’tan Yeni Albüm geliyor! Merakla beklenen yeni şarkıları "Wake Up" ile müzikseverlere seslenen The Vamp, hayranlarını sevindirmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Hurts ‘ten Yeni Albüm!

Theo Hutchcraft ve Adam Anderson'dan oluşan İngiliz grup Hurts, üçüncü stüdyo albümleri "Surrender" ile müzikseverlere sesleniyor.

Devamını Oku

One Direction'ın yeni şarkısı “Perfect”!

13 Kasım'da 5. stüdyo albümü "Made In The A.M."i müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanan One Direction'ın, yeni albümden bir şarkısı daha dinleyicileri ile buluştu.

Devamını Oku

John Newman'ın yeni albümü çıktı.

Yeni albümü öncesinde müzikseverlerle buluşturduğu şarkıları ile liste başarısı yakalayan John Newman, "Revolve" isimli merakla beklenen albümünü yayımladı.

Devamını Oku

Il Volo'dan Yeni Albüm "Grande Amore"

İtalyan operatik pop üçlüsü olarak bilinen Il Volo'nun tüm dünyada merakla beklenen 3. stüdyo albümü "Grande Amore" müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Devamını Oku

Lana Del Rey’den Yeni Stüdyo Albümü!

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Lana Del Rey, yeni stüdyo albümü "Honeymoon" öncesinde "High By The Beach" isimli şarkısını yayımladı.

Devamını Oku

Ivy Levan ve Albümü “No Good”!

Amerikalı genç sanatçı Ivy Levan'ın uzun zamandır merakla beklenen "No Good" adını verdiği albümü müzikseverlerle buluşturdu.

Devamını Oku
ilk  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  13  >  son