OPEN

Polis Radyosu İstek Bölümü

Radyomuzda yayınlanmasını istediğiniz eserler için yan tarafta bulunan formu doldurup bize gönderin.

Sizden gelen istekler haftanın yedi günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında 20 + 1 (İstekler) programımızda yayınlanacaktır.

İstek Formu

İsim Soyisim:
Sanatçı:
Eser (Şarkı):
Armağan Ettiğiniz Kişiler:
Güvenlik Kodu:
  Refresh
Kod Doğrulama:
  

OKTAY ÜST’TEN YENİ SINGLE ‘DAĞLARI KARI GİBİ’

Karadeniz Müziği’nin başarılı temsilcilerinden Oktay Üst, ‘Dağların Karı Gibi’ isimli yeni single’ı ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Devamını Oku

İki Büyük Usta Türkülerimiz İçin Bu Albümde Buluştu!

Türk Pop Müziği’nin efsane ismi İlhan Şeşen ve ünlü müzik adamı Ali Osman Erbaşı’ndan türkü albümü… İlk kez bir türkü albümü ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan İlhan Şeşen, Ali Osman Erbaşı ile bir araya geldi ve ‘Yedi Bölge&İki Gölge’ albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu

Devamını Oku

CİHAN ORHAN’ DAN İLK ALBÜM ‘’ İLMEK’’

Türk halk müziğinin genç ve yeni yüzü Cihan Orhan “İlmek” adını taşıyan ilk albümü ile müzikseverlerin huzurunda. Uzun bir süredir üzerinde titizlikle çalışılan albümde yeni bestelerin yanı sıra geleneksel türkülerde bulunuyor.

Devamını Oku

Mümin Sarıkaya'dan Beklenen Albüm!

Mümin Sarıkaya'nın albümle aynı adı taşıyan, "Ben Yoruldum Hayat" ve daha önce single olarak yayınladığı "Al Başımdan Bu Dertleri" şarkılarının da bulunduğu albümde 10 eser yer almakta.

Devamını Oku

Fatih Demirhan'dan " Bergüzar "

Türk Halk Müziği’nin güçlü seslerinden Fatih Demirhan, aralıksız dört buçuk yıl süren çalışmanın ardından BERGÜZAR adlı ilk solo türkü albümünü tamamladı.

Devamını Oku

Cumali Özkaya'nın " Yol" u!

Müzik hayatına küçük yaşlarda enstrüman çalarak başlayan, İTÜ Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü mezunu Cumali ÖZKAYA, 10 eserden oluşan " Yol " albümü ili müzikseverlerle buluşuyor.

Devamını Oku

Aysel Yakupoğlu'dan "Gönül Yarası"

Aysel Yakupoğlu, yeni albümü “Gönül Yarası” 2014’ ün soğuk kış günlerinde sevenleriyle buluştu.

Devamını Oku
ilk  <  1  2  3  4  5  >  son