“Ama sen hiç yoktun.”

 

Dünyayı ve dünyaya bakışımızı güzelleştiren bir aşkın hikayesi: Fırtınalar.

Gençlikte var olan ve büyüdükçe kaybolan hislerimizle yeniden karşılaşsak ne yapardık? Hiç inanmazken ilk kez aşık olsak? Sevdiğimiz dostlarla keyifli sofralarda muhabbet etsek? Hep bir ağızdan aşk şarkıları söylesek?

Gücünü doğadan, sevgiden ve aşktan alanların sorulara ve sorunlara gülümsediği, Mutlu bir aşk şarkısı olan “Fırtınalar” Kalben’in kendi adını taşıyan ilk albümünün dördüncü video çalışması. Yönetmen Berkant Ali İncesaraç, cesur görsel diliyle bir arada olduğumuz, aşkta buluştuğumuz ve birbirimize sevgiyle baktığımızda farklı değil, tanıdık olduğumuz bir dünya var ediyor. Ve bizi bu renkli, keyifli, mutlu olmaktan utanacağımız hiçbir sebebin olmadığı dünyaya davet ediyor.

Yapımcılığını Saksağan Yapım’ın üstlendiği klip Beykoz Kundura Fabrikası’nda 24 saatlik bir çalışmanın ardından hayata geçti. Zamansız bir gazinonun sahnesinde Kalben’e müzisyen arkadaşları eşlik ediyor. Klibin oyuncuları arasında Barlas, Yalçın Tosun, Ece Özalp, Hayrettin Taşkaya ve Dilhan Şeşen gibi müzik, tasarım ve edebiyat dünyasının etkili isimleri de var. Styling’i Kalben ve Ece Özalp’e ait olan videonun görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız, saç ve makyaj styling’ini Şule Karaok, sahne ve ışık tasarımını Serdar Dudu, sanat ve dekorunu Hilal Polat Kara üstlenmiştir.

 


Video yükleniyor...